Een goed
gevoel bij
Kampen – Oudestraat 6 B 2
€ 360.000,-
- 89 m2
- 1
Omschrijving
De entree van dit appartement ligt in de indrukwekkende gezamenlijke hal met de toegang vanaf de Oudestraat. Vanuit hier betreed je de woning met direct zicht op de gezamenlijke binnentuin en een doorkijk naar de bijzondere woonkamer met haar gewelven die behouden zijn. Deze woning heeft het volledige woonprogramma op de begane grond.
De woonkamer is ruim en imposant met bijzondere raampartijen en een toegangsdeur naar de gezamenlijke binnentuin. De pilaren die al decennialang de steun van het gebouw zijn geven een extra dimensie aan de uitstraling van dit appartement. Dit vind je nergens anders.
De keuken heeft een praktische ligging in de ruimte. De keuken kun je bovendien geheel naar eigen wens samenstellen bij een geselecteerde leverancier.
De ruime slaapkamer biedt voldoende plek voor (kleding)kasten of wellicht een werkplek. Deze plek zal een fijne ruimte worden om je terug te kunnen trekken.
De badkamer en het toilet zijn van elkaar gescheiden, wat zorgt voor extra gemak in het dagelijks gebruik. De badkamer is volledig uitgerust met wastafel en douche.
Daarnaast beschikt het appartement over een praktische inpandige berging, in deze ruimte is er voldoende plek voor de wasmachine en droger.
De wanden worden glad afgewerkt en al netjes gesausd, waardoor er meteen een frisse, strakke basis ontstaat. Ook de vloer wordt al voor je gelegd, een hoogwaardige pvc-vloer met ruime keuze in kleur.
Hier woon je met een historisch karakter in het hart van Kampen.
Benieuwd wat jij kan lenen?
Kenmerken
Overdracht| Prijs | € 360.000,- |
| Status | Beschikbaar |
| Soort bouw | Nieuwbouw |
| Bouwjaar | 2026 |
| Soort dak | Samengesteld dak |
| Inhoud | 316 m3 |
| Aantal kamers | 1 |
| Voorzieningen | Mechanische ventilatie, TV kabel |
| Energielabel | A |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | CV ketel, Vloerverwarming geheel |
| Warm water | CV ketel |
| Ligging | In centrum |
| Tuin | Geen tuin |
| Soort garage | Geen garage |
| Soort parkeergelegenheid | Openbaar parkeren, Betaald parkeren |
Altijd al willen wonen in …
Kampen
Kampen is een eeuwenoude Hanzestad aan de IJssel. De stad heeft een historisch centrum met karakteristieke straten en monumentale panden. Daaromheen liggen sfeervolle dorpen en uitgestrekte weiden. Het prachtige groen, de vele voorzieningen en de goede infrastructuur zorgen samen voor een unieke mix van rust en levendigheid.
Genemuiden
Genemuiden, ook wel de ‘tapijtstad’ genoemd, staat bekend om de rijke geschiedenis in de textielindustrie. De stad combineert historische charme en lokale tradities met moderne voorzieningen en een gezonde ondernemersgeest. Samen met de prachtige natuur is het een heerlijke plek om te wonen, werken en ontspannen.
Zwartsluis
Zwartsluis is een sfeervol dorp aan het Zwarte Water. Het dorp heeft veel voorzieningen, zoals winkels, scholen en restaurants. Daarnaast biedt de natuurrijke omgeving volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en varen. Dit buitenleven geeft een gevoel van vrijheid. Het hele jaar door. Dat is nog eens fijn wonen.