Bonthuis Vaartjes Makelaars
Bonthuis Vaartjes Makelaars

Een goed
gevoel bij

Admiraal de Ruyterstraat 3
8281 DN Genemuiden

€ 315.000,- k.k.

  • 90 m2
  • 156 m2
  • 3

Omschrijving

Instapklare tussenwoning met moderne afwerking aan de Admiraal de Ruyterstraat 3 in Genemuiden!

Welkom aan de Admiraal de Ruyterstraat 3 in Genemuiden! Deze sfeervolle en instapklare tussenwoning is helemaal klaar voor haar nieuwe bewoners. De woning is recent gemoderniseerd en beschikt over een strakke visgraatvloer, een moderne keuken met inbouwapparatuur en een nieuwe badkamer. Met drie slaapkamers en een praktische zolder is dit een heerlijke gezinswoning op een fijne, rustige locatie.

Welkom binnen
Wanneer je via de voordeur binnenstapt kom je in de hal. Hier bevinden zich de toiletruimte, de meterkast, de trapkast en de trapopgang naar boven. Via de deur kom je in de sfeervolle woonkamer. De doorzonwoonkamer strekt zich uit over de volle lengte van de woning en heeft dankzij de grote raampartijen een fijne lichtinval. De moderne visgraatvloer en de strakke wandafwerking zorgen samen voor een eigentijdse uitstraling. Aan de voorzijde is een gezellige zithoek gecreëerd, terwijl aan de achterzijde ruimte is voor een eettafel met zicht op de tuin.

De moderne keuken is uitgevoerd in een L-vormige opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, koelkast en combi-oven. Hier kun je direct aan de slag!

Aansluitend vind je de praktische bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en toegang tot de achtertuin.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, allen netjes afgewerkt en voorzien van veel lichtinval. De badkamer is recent vernieuwd en beschikt over een ruime inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.

Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereik je de ruime zolder. Deze verdieping biedt volop bergruimte en mogelijkheden voor het creëren van een extra kamer of hobbyruimte wanneer je een vaste trap plaatst.

Buitenruimte
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt over een berging en een achterom. De berging is goed afgewerkt waardoor het een andere functie kan krijgen dan een bergruimte! Door de volledige isolatie en aansluiting van water is deze ruimte perfect te gebruiken als salon/praktijk aan huis.

Achter de woning ligt een parkeerplein met extra parkeergelegenheid. Maar niet alleen achter, ook aan de voorzijde is ruimte om te parkeren in de straat.

De Admiraal de Ruyterstraat is een fijne en geliefde woonlocatie in het hart van Genemuiden. Hier woon je op korte afstand van alle voorzieningen die het stadje zo prettig maken. Denk aan scholen, winkels, sportvoorzieningen en het gezellige centrum, alles binnen handbereik.

Deze woning is dé ideale woning voor wie zonder klussen wil verhuizen! Een modern afgewerkte woning op een fijne plek in Genemuiden. Perfect voor starters of jonge gezinnen! Kom je het zelf ontdekken? Neem contact op met Bonthuis Vaartjes Makelaars voor een persoonlijke bezichtiging.

Starterslening
Als koper van deze woning kom je mogelijk in aanmerking voor een extra starterslening van de gemeente Zwartewaterland. Onze adviseurs vertellen je hier graag meer over.

Jonger dan 35 jaar?
Ben jij tussen de 18 en 35 jaar en koop je je eerste woning? Dan betaal je in 2025 géén overdrachtsbelasting. Dat scheelt 2% van de aankoopsom, een mooi voordeel bij de aankoop van je nieuwe (t)huis!

Benieuwd wat jij kan lenen?

Kenmerken

Overdracht
Prijs€ 315.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg
Bouw
Type objectWoonhuis
Soort bouwBestaande bouw
Bouwjaar1965
DakbedekkingPannen
Type dakZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Dubbelglas, HR glas
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte156 m2
Woonoppervlakte90 m2
Inhoud320 m3
Oppervlakte overige inpandige ruimten20 m2
Oppervlakte externe bergruimte10 m2
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte0 m2
Indeling
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Locatie
LiggingIn woonwijk
Tuin
Type tuinAchtertuin
KwaliteitVerzorgd
OriënteringNoord
Heeft een achteromJa
Oppervlakte75 m2
Energieverbruik
EnergielabelC
CV ketel
CV ketelNefit
WarmtebronGas
CombiketelJa
EigendomEigendom

Ligging