Een goed
gevoel bij

Dissel 27
8281 ML Genemuiden

€ 419.500,- k.k.

  • 111 m2
  • 242 m2
  • 4

    Omschrijving

    Wordt dit in 2025 jouw nieuwe thuis? Dissel 27 ligt op een fantastische locatie grenzend aan het Tagbos. Deze smaakvolle hoekwoning is voorzien van een ruime garage, nieuwe veranda en een nette keuken. Een droom die in 2025 uitkomt!

    De woning ligt in de populaire, kindvriendelijke buurt ’t Tag. Op loopafstand ligt een speeltuintje, de ijsbaan d’ Eendracht en het Tagbos waar wandelaars en fietsers hun hart op kunnen halen met als hoogtepunt kinderboerderij “De Taghof”. Op fietsafstand ligt het centrum van Genemuiden met verschillende winkels, speciaalzaken en afhaalrestaurants.

    Welkom bij deze ruime, goed onderhouden woning aan de Dissel 27.
    Op de oprit is plek genoeg om 2 auto’s te parkeren. Via de voordeur krijg je toegang tot de woning waar je terecht komt in de ontvangsthal. Hier bevindt zich de toiletruimte, de meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping. De deur tegenover de voordeur leidt naar de woonkamer.

    De ruime woonkamer aan de voorzijde van de woning biedt voldoende ruimte en heeft veel natuurlijk lichtinval door de grote raampartij. Aan de achterzijde tref je de plek voor de eettafel. Door de grote raampartij in de schuifpui geniet je van uitzicht over de tuin én van het Tagbos erachter.

    De lichte keuken, in hoekopstelling, is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap, combi oven en koelkast.

    Achter de keuken vind je de bijkeuken. De bijkeuken is voorzien van een vaste kast en een kastenwand met schuifdeuren, hier zijn tevens de wasmachine en CV Ketel gesitueerd.

    Via een toegangsdeur in de bijkeuken kom je in de garage. Het betreft een ruime garage voorzien van een toegangsdeur naar de achtertuin en toegangsdeur naar de oprit. Daarnaast is de ruimte voorzien van een gootsteen en diverse vaste kasten.

    Eerste verdieping
    Via de overloop krijg je toegang tot de 3 slaapkamers. Slaapkamer 1 en 2 liggen aan de voorzijde. Door de geplaatste dakkapel zijn deze slaapkamers met recht grote slaapkamers te noemen. Slaapkamer 3 ligt aan de achterzijde. Vanuit het grote dakraam kijk je uit over de lange achtertuin en het groen van het Tagbos.

    De badkamer is er één in een basic uitvoering maar altijd goed onderhouden! De badkamer is voorzien van een ligbad, wastafelmeubel en toilet.

    Tweede verdieping
    Via de vaste trap bereik je de overloop van de tweede verdieping. Op dit moment wordt dit gebruikt als kantoorruimte maar hier kan relatief eenvoudig een extra, dus 4e, slaapkamer gerealiseerd worden, mogelijkheden genoeg dus! De kamer is voorzien van knieschotten aan 1 zijde.

    Het buitenleven
    Via de deur in de bijkeuken of van de garage kom je in de besloten tuin. In de achtertuin staat een veranda met daarnaast een ruime berging. De veranda is een heerlijke plek waar je op een zomerdag kan genieten van je kopje koffie met uitzicht op het park. De kids kunnen hun hart ophalen bij de kabelbaan of op een winterdag op de IJsbaan.

    Kortom: een fijne woning gelegen op een unieke plek met prachtig uitzicht!

    Benieuwd wat jij kan lenen?

    Kenmerken

    Overdracht
    Prijs€ 419.500,- k.k.
    AanvaardingIn overleg
    Bouw
    Type objectWoonhuis
    Soort bouwBestaande bouw
    Bouwjaar1998
    DakbedekkingPannen, Bitumineuze Dakbedekking
    Type dakZadeldak
    IsolatievormenDubbelglas, Volledig geïsoleerd
    Oppervlaktes en inhoud
    Perceeloppervlakte242 m2
    Woonoppervlakte111 m2
    Inhoud460 m3
    Oppervlakte overige inpandige ruimten19 m2
    Oppervlakte externe bergruimte4 m2
    Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte0 m2
    Indeling
    Aantal kamers4
    Aantal slaapkamers3
    Locatie
    LiggingAan park, Aan rustige weg, Vrij uitzicht
    Tuin
    Type tuinAchtertuin
    KwaliteitVerzorgd
    OriënteringOost
    Heeft een achteromJa
    Oppervlakte104 m2
    Energieverbruik
    EnergielabelB
    CV ketel
    CV ketelIntergas
    WarmtebronGas
    CombiketelJa
    EigendomEigendom

    Ligging