Een goed
gevoel bij
Prins Clausstraat 18
8281 DC Genemuiden
€ 375.000,- k.k.
- 120 m2
- 324 m2
- 4
Omschrijving
Aan de Prins Clausstraat 18 in Genemuiden staat deze royale hoekwoning met garage, ruime zolder en diepe tuin op het Zuiden! Na ruim 50 jaar met veel plezier in deze woning gewoond te hebben, is het nu tijd voor de verkopers om het stokje over te dragen. Het huis is altijd keurig bewoond en onderhouden. Nu zijn wij op zoek naar een nieuwe bewoner die de ruimte en mogelijkheden van dit huis weet te waarderen en er zijn of haar eigen droomplek van wil maken!
De auto kan gemakkelijk geparkeerd worden op de oprit waar plek is voor 2 auto’s. Via de voordeur kom je binnen. Bij binnenkomst valt direct de enorme, lange en brede hal op, die meteen een voorproefje geeft van de royale indeling en de ruimte die deze woning overal te bieden heeft. In de hal bevindt zich de trapopgang naar de verdiepingen, een ruime voorraadkast en de toiletruimte. De toegangsdeur aan de rechterzijde brengt je naar de woonkamer.
De grote ramen zorgen voor veel daglicht en bieden uitzicht op zowel de straat als de tuin. Er is volop plek voor een gezellige zithoek en een royale eettafel. Via de woonkamer kom je in de keuken. De opstelling is over de hele lengte geplaatst waardoor je geniet van veel kastruimte en een praktische opstelling met inbouwapparatuur zoals een gasstel, oven en afzuigkap. Het zijraam zorgt voor een fijne lichtinval en uitzicht op de tuin. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken. Geschikt als aparte wasruimte en geeft toegang naar de achtertuin.
EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping valt opnieuw de ruimte op. Via de overloop bereik je drie slaapkamers en de badkamer. De drie slaapkamers zijn stuk voor stuk ruim en praktisch ingedeeld. De hoofdslaapkamer aan de achterzijde heeft grote raampartijen die zorgen voor veel daglicht en biedt voldoende ruimte voor een groot bed en kasten. De slaapkamer aan de voorzijde is eveneens een ruime slaapkamer met grote raampartijen. De derde slaapkamer geeft toegang tot het balkon. Deze slaapkamer kan perfect dienst doen als kinderkamer, logeerkamer of werkkamer. De badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een douchecabine, tweede toilet, wastafel en designradiator.
TWEEDE VERDIEPING
De ruime zolder, bereikbaar via een vaste trap, biedt verrassend veel mogelijkheden! Dankzij de hoogte en het royale vloeroppervlak is dit niet zomaar een bergruimte, maar een volwaardige verdieping die volop kansen biedt. Momenteel wordt de zolder gebruikt als opslag, maar de ruimte leent zich uitstekend voor het realiseren van een of meerdere extra kamers. Denk bijvoorbeeld aan een ruime vierde slaapkamer, een comfortabele werkkamer of een hobbyruimte. Daarnaast is hier de CV-ketel gesitueerd. Kortom: een zolder veel potentie, die jou de vrijheid geeft om de woning volledig aan te passen aan jouw eigen woonwensen.
GARAGE
De verkoper hebben ervoor gekozen om de garage te verlengen waardoor de garage met een lengte van circa 10 meter opvallend groot en uitermate geschikt als werkruimte of hobbyruimte. De dakopbouw biedt daarnaast nog volop mogelijkheden voor bergruimte.
BUITENRUIMTE
De voortuin is netjes aangelegd met ruimte voor extra beplanting, terwijl de bestrating praktisch is voor dagelijks gebruik. De woning beschikt over een ruime oprit met directe toegang tot de garage, ideaal voor het parkeren van auto’s op eigen terrein.De achtertuin is een absoluut hoogtepunt: diep, zonnig en prachtig groen aangelegd met een combinatie van gazon, borders en kleurrijke bloemen. Vanaf het ruime terras kijkt u vrij uit over de tuin en het achterliggende landschap. De tuin nodigt uit tot ontspannen en genieten of je nu van zon houdt, graag in het groen werkt of simpelweg met vrienden en familie buiten wilt zitten. Dankzij de ruimte is er volop mogelijkheid om de tuin verder naar eigen wens in te richten, bijvoorbeeld met een speelplek, een moestuin of een extra loungehoek.
Wonen aan de Prins Clausstraat
De woning is gelegen aan de Prins Clausstraat in de Prinsenbuurt van Genemuiden. Alle voorzieningen bevinden zich op korte afstand: zo liggen sportfaciliteiten zoals het voetbalveld en tennisveld letterlijk om de hoek en zijn meerdere basisscholen gemakkelijk te bereiken. Ook winkels, supermarkten en andere voorzieningen liggen op fietsafstand. Dankzij deze centrale ligging combineert de woning een rustige woonomgeving met alle gemakken van de stad dichtbij.
Ben jij enthousiast geworden over deze royale woning met haar vele mogelijkheden? Wij nodigen je van harte uit om dit huis zelf te komen ervaren. Maak een afspraak voor een bezichtiging via Bonthuis Vaartjes Makelaars en ontdek of de Prins Clausstraat 18 in Genemuiden jouw nieuwe thuis kan worden.
Benieuwd wat jij kan lenen?
Kenmerken
OverdrachtPrijs | € 375.000,- k.k. |
Aanvaarding | In overleg |
Type object | Woonhuis |
Soort bouw | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1973 |
Dakbedekking | Pannen, Bitumineuze Dakbedekking |
Type dak | Zadeldak |
Isolatievormen | Muurisolatie, Vloerisolatie, Grotendeels dubbelglas |
Perceeloppervlakte | 324 m2 |
Woonoppervlakte | 120 m2 |
Inhoud | 520 m3 |
Oppervlakte overige inpandige ruimten | 29 m2 |
Oppervlakte externe bergruimte | 0 m2 |
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte | 0 m2 |
Aantal kamers | 4 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Ligging | In woonwijk, Vrij uitzicht |
Type tuin | Achtertuin |
Kwaliteit | Normaal |
Oriëntering | Zuid |
Heeft een achterom | Ja |
Oppervlakte | 140 m2 |
Energielabel | C |
CV ketel | Remeha |
Warmtebron | Gas |
Combiketel | Ja |
Eigendom | Eigendom |